شماره تلفن: 08734224428 _قیمت ها در لحظه قابل تغییر است. برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان فروشگاه تماس حاصل فرمایید

تلویزیون 49 اینچ سامسونگ

نمایش 1–12 از 16 نتیجه

قیمت تلویزیون سامسونگ 49 اینچ در بانه

تلویزیون سامسونگ 49 اینچ بانه: موضوع این مطلب در سایت بانه وی آی پی در مورد قیمت تلویزیون سامسونگ 49 اینچ در بانه است. در این مطلب در مورد فروش تلویزیون سامسونگ 49 اینچ در بانه، ویژگی های تلویزیون 49 اینچ سامسونگ در بانه،کیفیت تلویزیون 49 اینچ سامسونگ بانه و انواع تلویزیون 49 اینچ بانه توضیح می دهیم.

فروش تلویزیون سامسونگ 49 اینچ در بانه

سایت بانه وی آی پی با فروش تلویزیون سامسونگ 49 اینچ در بانه این امکان را به شما می دهد تا جدیدترین، بهترین و ارزان ترین تلویزیون های 49 اینچ سامسونگ در بانه را خریداری کنید.شما می توانید برای اطلاع بیشتر از ویژگی های این محصول و همچنین قیمت تلویزیون 49 اینچ سامسونگ در بانه به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید. همچنین برای خرید تلویزیون سامسونگ 49 اینچ از بانه می توانید محصول دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش دهید تا درب منزل با گارانتی معتبر و به صورت مستقیم این تلویزیون کره ای با کیفیت را تحویل بگیرید.

ویژگی های تلویزیون 49 اینچ سامسونگ در بانه

یکی از ویژگی های تلویزیون 49 اینج سامسونگ این است که از نظر اندازه تفاوت بسیار نا چیزی با تلویزیون 50 اینچ دارد اما از نظر قیمت بسیار مناسب است. شما می توانید برای اتاق پذیرایی خود در اندازه متوسط به جای تلویزیون 50 اینچ از تلویزیون 49 اینچ هوشمند استفاده کنید و هزینه کمتری را بپردازید همچنین تلویزیون های 49 اینچ سامسونگ دارای کیفیت تصویر متنوع از جمله 4K,Full HD و SUHD هستند که قدرت انتخاب بیشتری در اختیار شما می گذارند و ویژگی های متنوعی از نظر هوشمندی ، اتصال به تلفن همراه ، کیفیت صدا و تصویر و… دارند.همچنین این تلویزیون ها در انواع منحنی و تخت وجود دارند که می توانید با توجه به نیاز و سلیقه آن را خریداری نمایید.تلویزیون های 49اینج سامسونگ از نوع QLED نیز موجود می باشند.

کیفیت تلویزیون 49 اینچ سامسونگ بانه

کیفیت تصویر تلویزیون 49 اینچ سامسونگ بسیار بالاست. وضوح تصاویر با کیفیت UHD را ارائه می دهد که باعث می شود تا تصاویر را با رنگ پردازی و روشنایی عالی و واقعی ببینید. همچنین دارای فناوری PurColour است که تصاویر را با رنگ های واقعی و زنده نمایش می دهد. با فناوری HDR  جزئیات واقعی تصاویر را به نمایش می گذارد و با استفاده از ارتقا دهنده خودکار عمق تصویر باعث می شود تا عمق تصاویر را به خوبی درک کنیم.

انواع تلویزیون 49 اینچ بانه

X
X