شماره تلفن: 08734224428 _قیمت ها در لحظه قابل تغییر است. برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان فروشگاه تماس حاصل فرمایید

یخچال بکو

هیچ محصولی یافت نشد.


قیمت یخچال بکو در بانه

یخچال بکو بانه: موضوع این مطلب در سایت بانه وی آی پی در مورد قیمت یخچال بکو در بانه می باشد.در این مطلب در مورد خرید یخچال بکو از بانه، یخچال بکو، ویژگی های یخچال بکو در بانه و انواع یخچال بکو در بانه توضیح می دهیم.

خرید یخچال بکو از بانه

قیمت یخچال بکو در بانه به نوع یخچال و ویژگی های آن بستگی دارد همچنین فروشگاه بانه وی آی پی برای سهولت در خرید یخچال بکو از بانه امکان خرید اینترنتی با گارانتی معتبر را برای شما فراهم کرده است. همچنین کیفیت محصولات بکو به گونه ای است که اکثر خریداران را از خود راضی نگه داشته است.برای اطلاع از قیمت یخچال فریزر بکو در بانه، قیمت یخچال ساید بکو در بانه و… می توانید به صفحه مربوطه در فروشگاه اینترنتی بانه وی آی پی مراجعه کنید.

خرید یخچال بکو

درباره یخچال بکو:

انواع یخچال های بکو از مدل های بزرگ و به روز گرفته تا مدل های ساده ی آن همگی با آخرین فناوری روز و کاملا مدرن ساخته شده اند.همچنین تلاش شده تا با افزودن ویژگی های منحصر به فرد مثل ذخیره سازی و خنک کنندگی هوشمند رضایت شما را دربر بگیرد. بکو با ساخت یخچال های بکو در ابعاد و اندازه و رنگ های مختلف  زیبایی آشپزخانه هایتان را چند برابر میکند. ما در فروشگاه بانه وی آی پی سعی داریم تا مناسب ترین قیمت بکو در بانه را به شما عرضه کنیم.

ویژگی های یخچال بکو بانه:

قیمت یخچال بکو در بانه از مهم ترین ویژگی این یخچال ها محسوب می شود اما یخچال های بکو ویژگی های منحصر به فرد دیگری مثل:بازده انرژی A+++، جای منجمد سازی تازه،نور آبی تازه فعال، کارکرد اکو-فازی، سیستم خنک‌کنندگی دوگانه، تازه نگه داشتن غذا برای مدت زمان بیشتر، جلوگیری از قاطی شدن بو در داخل یخچال، جلوگیری از یخ زدگی غذا،اکتیو یونایزر و فیلتر رایحه اکتیو را نیز دارند.

معایب یخچال بکو

طبیعتا تمام وسایلی که ما برای خانه خود خریداری می کنیم ، دارای کی سری مزایا و معایب هستند که ممکن است بعد ها برای ما دردسر ساز باشند . برخی از معایب یخچال های بکو به شرح زیر می باشد :

  • هزینه بالای یخچال هایی که فریزر پایین دارند
  • مشکلاتی در نگه داری مواد غذایی سنگین
  • پایین بودن تعداد مدل های یخچال های بکو

معمولا یخچال فریز هایی که فریزرشان در پایین قرار دارد ، هزینه بیشتری را برای خرید آن باید بپردازیم . هر چه مدل این یخچال ها بالاتر می رود ، قیمت آن نیز به مراتب نیز بیشتر خواهد شد . یخچال های درب فرانسوی به دلیل طراحی متفاوتی که دارند ، انرژی بیشتری را نیز مصرف می کنند . مواد غذایی مانند گوشت های بزرگ و … که فضای زیادی را برای نگه داری می خواهند باید یک فریزر جداگانه برای خود داشته باشند که می توانیم از یخچال فریز های بالا پایین استفاده کنیم . اما باز هم دسترسی به آن ها سخت تر خواهد بود . یخچال فریزر های بکو دارای انواع متفاوتی هستند که شما تنها می توانید از بین مدل های زیر یکی را انتخاب و خریداری کنید :

  • یخچال بزرگ درب فرانسوی
  • یخچال و فریزر فرانسوی دوگانه
  • درب فرانسوی با کشوی اضافی در وسط

یکی از معایب مهمی  که یخچال های بکو دارد ، این است که شمادر انتخاب بسیار محدود هستید .

 انواع یخچال بکو در بانه: